UA RU

Коли кухонний простір обладнано ергономічно і практично з точки зору домашнього кулінара, тоді і готувати смачні страви, а також їсти їх в сімейному колі - суцільне задоволення. 

Грамотно підібрана сантехніка для кухні є ключовим фактором в організації функціональної зони,     позначеної для обробки харчових продуктів перед їх приготуванням. 

До переліку сантехнічного кухонного обладнання, крім мийки та змішувача, входять додаткові пристрої, що полегшують підготовку страв, зберігання напівфабрикатів і прибирання кухонного приміщення: прилади для подрібнення харчових відходів, очищення проточної води і інша інженерна сантехніка. 

Різноманіття моделей сантехнічних пристроїв настільки велике, що викликає певні труднощі при їх виборі. Вирішити це завдання домашньої господині завжди готовий допомогти інтернет-магазин сантехніки, асортимент якого рясніє сантехнічним обладнанням на будь-який смак і гаманець.

   

 

Конструкції мийок і способи їх монтажу

Основним функціональним пристроєм в кухонному периметрі є мийка, яка щодня інтенсивно експлуатується у всіх кулінарних процесах. 

Керуючись розміром і геометричними параметрами кухонного приміщення, пересічний споживач може вибрати і купити сантехніку для кухні, зокрема мийну чашу, будь-якої форми і величини. 

На великій кухні, обладнаної вбудованими меблями, легко розміститься врізна мийка в підготовленому спеціально для неї отворі в стільниці. Якщо вибрати накладної варіант, то сантехніка для кухні недорого обійдеться покупцеві, так як такі мийки зазвичай монтуються на дешеві меблеві конструкції. 

   Для стільниці зі штучного каменю, навпаки, доведеться розоритися на покупку і установку солідної раковини, закріпивши її до стільниці знизу. Коли мийка монтується врівень зі стільницею, що утворився зазор заповнюється силіконом, що загрожує його НЕ презентабельним потемніння в процесі експлуатації.

Премудрості вибору мийної чаші

  Важливою складовою гарною мийки є якість матеріалу, з якого вона виготовлена ​​і який здатний забезпечити кухонній раковині практичність і зручність в користуванні. 

До сьогоднішнього дня залишається популярною горезвісна нержавейка, тому що її технічні та експлуатаційні характеристики максимально відповідають функціональним вимогам сучасної кухні. 

Доступна ціна та довгостроковість служби роблять раковину з нержавіючої сталі фаворитом на споживчому ринку, а стійкість матеріалу до температурних перепадів і механічного впливу до вподоби найактивнішим домашнім кулінарам. 

Єдиним значущим недоліком сталевий раковини є її «гучність», яка виникає при зіткненні водяного струменя безпосередньо з мийної чашею. Набагато вигідніше в такому випадку замовити сантехніку для кухні в керамічному виконанні, представлену раковинами з практичного і візуально красивого природного матеріалу, що пройшов спеціальну обробку. 

Мийка з кераміки не тільки прикрасить кухонний інтер'єр, але і порадує господиню відмінним функціоналом і неабиякою зносостійкість.

Особливості вибору кухонного змішувача

   До візуально привабливою, практичною і зручною мийці необхідно буде підібрати максимально відповідний їй змішувач з високим і вигнутим дугою носиком. 

Від висоти виливу (так називається конструкція мийного крана) безпосередньо залежить зручність гігієнічної обробки харчових продуктів і миття кухонного начиння (каструль, сковорідок, об'ємної посуду). 

Якщо мийна чаша наділена достатньою глибиною, їй ідеально підійде змішувач з поворотним краном-важелем, який значно спрощує роботу господині і заощаджує витрати води. Легким дотиком руки до важеля крану можна не тільки регулювати температуру водяного струменя, але і її натиск. 

Здійснюючи задум купити сантехніку для кухні в інтернеті, зверніть увагу і на інші крани для раковин, наприклад з двома вентилями для подачі гарячої / холодної води або настройки її оптимальної температури. Такі конструкції менш зручні й економічні, зате гармонійно доповнюють кухонні інтер'єри, оформлені в класичному або ретро стилі. 

А ось в супер сучасних дизайнах вітаються креативні моделі кранів без вентилів. Датчик сенсорного змішувача моментально реагує на рух частували до нього рук, а також самостійно регулює температуру і потужність водяного струменя, що надходить з крана. 

На підсумкову вартість кухонного змішувача впливають такі чинники: якісний склад вихідного металу або кераміки, наявність захисного покриття по всій поверхні крана, хитромудрість конструкції і декору, оснащеність моделі додатковим функціоналом.